ولدان «انتقادی محله ولدان»

ولدان


شنبه شب جلسه شورای معتمدان محلی ولدان در مسجد امام حسن (ع) ولدان جهت رفع مشکلات و معظلات محلی ولدان برگزار شد که گزارش کامل این جلسه به اطلاع عموم مردم می رسد /
این جلسه با تلاوت آیات قرآن شروع شد .سپس آقای علی عباسی حاج اسماعیل نسبت به دیدار شهردار منطقه از محله ولدان توضیحاتی ارائه کردند و معظلات وجود کارگاه های موزاییک سازی و همکاری نکردن شهرداری برای انتقال آنها/
آقای رسول ابراهیمی نسبت به درخواست های معتمدین محله از شهرداری توضیحاتی ارائه کردند از جمله اینکه شهرداریا با راه اندازی یک باب  کتابخانه در زیر زمین یکی از مساجد امام حسن(ع) و یا امام زمان (عج) موافقت  کرده اند و از هیئت امناء این دو مسجد درخواست کردند تا با واگذاری یکی از این دو مکان برای راه اندازی این کتابخانه همکاری نمایند .
همچنین پیگیری های خود در خصوص همکاری با شهرداری جهت خرید 100 جریب زمین در محله ولدان برای احداث باغ بانوان را بیان کردند، همچنین انتقاد خود را از شهرداری جهت اینکه محله ولدان فاقد پارک بازی کودکان است و این عزیزان مجبورند برای استفاده از وسائل بازی حداقل مسافت  تا پارک قلمستان را طی کنند و اینکه  شهردار قول مساعدت در این ضمینه را دادندو در پایان از تمام افرادی که توانایی کمک به آبادانی محله را دارند درخواست کردند به صحنه بیایند تا همه با هم بتوانیم به توسعه محله کمک کنیم.

در ادامه جلسه آقای ابوالقاسم اسکندری توضیحاتی پیرامون پیگیری اتوبوس روزهای پنجشنبه  که به صورت تک اتوبوس در محله سرویس دهی میکرد ارائه دادند و اینکه توانسته اند با پیگیری، اتوبوس رانی روزهای پنجشنبه همانند روزهای دیگر هفته  با دو اتوبوس به اهالی خدمت رسانی کند .
همچنین درخواست داشتند تا نسبت به نصب سرعت گیر در محله اقداماتی انجام شود و اینکه متاسفانه موتور سواران در خیابان ملت سرعت مطمئنه را رعایت نمی کنند و بایست با نصب سرعت گیر از وقوع حوادث جلوگیری کرد./
در ادامه جلسه آقای عادلی راد در مورد کارگروه ورزشی محله و خواستار تشکیل آن شدند همچنین نسبت به مسائل حاشیه ای کارگران اتباع بیگانه موزاییک سازان صحبت کردند./
در ادمه آقای استاد قاسم عباسی(قصاب) نسبت به درخواست آقای اسکندری نامه ای به تاریخ 92/5/3 مبنی بر موافقت شهرداری با نصب سرعتگیر در خیابان ملت از جمله روبروی مساجد ارائه کردند. پیگیری احداث استخر به شهرداری را عنوان کردند و اینکه پیشنهاد شده برای احداث استخر از زمین های روبروی ورزشگاه خریداری و استفاده شود و درخواستی که شهرداری داشته جهت معرفی هر چه سریعتر اسامی موزاییک سازان محله به شهرداری جهت هماهنگی انتقال آنها./
در ادامه آقای رضا عباسی سخنانی پیرامون پیگیری تردد وسائل نقلیه سنگین در محله توضیحاتی دادند و همچنین توضیحاتی پیرامون ارتقاء امنیت محله و همچنین ایشان آمادگی کامل پایگاه بسیج حضرت ابوالفضل(ع) را برای ارتقاء امنیت محله اعلام کردند و گفتند متاسفانه تا کنون هیچگونه درخواستی برای امنیت محله از هیچ شخصی از این پایگاه نشده و همکاری لازم با این پایگاه از طرف مردم صورت نگرفته است /
آقای رسول عباسی برای احداث بازارچه مد نظر در محله نکاتی ارائه کردند که حتمآ سعی شود این بازارچه در خیابان اصلی(ملت) باشد/
آقای فتح الله خانی عنوان کردند برای احداث هرچه سریعتر کتابخانه همکاری لازم را با شهرداری داشته باشیم و خواستار احداث هرچه سریعتر پارک بازی کودکان شدندو خواستار فعالیت هرچه بیشتر پایگاه های  بسیج محله در جهت امنیت هرچه بیشتر محله شدند./

در پایان جلسه آقای مصطفی ابراهیمی خواستار وحدت همه گروه ها و اهالی محله برای رفع مشکلات محله شدند./
پیرامون تشکیل شورای معتمدین جدید محله ولدان ذکر نکاتی حائز اهمیت است .

 این مجموعه جدید به همت و پیگیری جوانان محل از پایگاه بسیج صاحب الزمان(عج) و همکاری فراوان و صمیمانه اعضاء قبلی  محله از جمله آقایان رسول ابراهیمی حاج یدالله -استاد قاسم عباسی قصاب- علی عباسی حاج اسماعیل-حاج حیدر عباسی حاج محمد و... و معرفی افرادی از طرف همه  مساجد ،پایگاه های بسیج محله ،و قرض الحسنه های محل و... تشکیل شده و هم اکنون در حال برگزاری جلسات برای رفع معظلات محله می باشد.

آقای عادلی راد گفتند به زودی قرار است جلسه عمومی برگزار شود و از همه کسانی که قادر به همکاری می باشند دعوت به عمل می آورند تا در این جلسه عمومی شرکت نمایند.
لازم به توضیح است این مجموعه در حال حاضر به سه کارگروه فرهنگی،عمرانی،بهداشتی تقسیم شده است که با نظر یکی از اعضاء قرار به تشکیل کارگروه ورزشی گرفته شد.همچنین در این جلسه مقرر شد به زودی برای اعلام فعالیت ها و برنامه های این مجموعه سایتی ایجاد شود و همچنین جهت اطلاع رسانی فعالیت ها  به عموم مردم از طرق مختلف انجام شود.

در پایان پیگیری های انجام شده در قبل توسط جوانان بسیج صاحب الزمان(عج) را جویا شدم که آقای عادلی راد گفتند  فعالیت ها ی گذشته به خاطر ایجاد این مجموعه در قالب همین مجموعه پیگیری خواهد شد.
برچسب ها: ولدانی، ولدان، عباسی، ابراهیمی، معتمدان محلی، شورا، موزاییک سازان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 8 دی 1392 توسط : ولدان

هم محله ای
پنجشنبه 19 دی 1392 07:04 ب.ظ
با سلام ابتدا تشکر بخاطر فعالیت های خوب شما اقای خانی عزیز

خدا را شکر که هستند افرادی که قصد خدمت و ارتقا سطح علمی و فرهنگی و اجتماعی محل را دارند از همین جا برای تمام دوستان و اعضا ارزوی موفقیت و عاقبت بخیری می کنم و خیلی دوست دارم که این دو گروهی که توی محل برای ارتقا و پیشرفت محل فعالیت می کنند بشوند یک گروه و واحد
خواستتتتتتتتتتتتتتتتن
توانستتتتتتتتتتتتتتتن استتتتتتت
پسس می توانیم یا علی
پاسخ  ولدان: سلام و عرض تشکر از شما .
انشاء الله همینطور باشه و ما هم به شدت مخالف موازی کاری هستیم اگه جوانان قرار است کاری برای محله بکنند بایست در کنار بزرگان اون کار انجام بشه تا از تمام تجربیات آنها استفاده بشه برای آبادانی محله.
m.s
چهارشنبه 18 دی 1392 06:06 ق.ظ
من هم با حسین موافقم...خب اینا که متعمد محله هستن...برن از شهردار کل بخان بیاد ببینه ... نه اینکه بره توشهرداری ... بعد چارتا از طرح های احداث شده رو یزارن جلوش...بعد هم شهردار بگه خوبه...منطقه پیشرفت کرده....
این که نشد همون جا تو ساختمان شهرداری منطقه بیاد بره...کل شهرداری چند متره؟؟؟400 متر شاید کمتر و بیشتر...بعد کل منطقه دو چند متره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


و یه سوال دیگه: این جلسه انتقال موزائیک سازا با استانداری نمی دونید به کجا رسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدین...
پاسخ  ولدان: ما هم نظر شما را داریم و انشاء الله در جلسه بعدی مطرح می کنیم چون واقعآ شهردار و استاندار بایست بیایند از نزدیک مشکلات ما را مشاهده کنند.
متاسفانه به دلیل مشغله زیاد کاری نتونستم اطلاعاتی به دست بیارم ولی قرار بود از طرف محله ولدان آقای ابراهیمی در این جلسه شرکت کنند که انشاء الله به زودی گزارشی از این جلسه دریافت و منتشر میکنم.
حسن
جمعه 13 دی 1392 08:08 ب.ظ
معتمدین محله اگر بخواهند می توانند کار بکنند الان چندین سال است که تمام ادارات شهر رفت و آمد دارند ما از اینها خواهش داریم اگر میشه دکتر سقائیان نژاد را دعوت کنند تا از نزدیک ببینند چه ظلم بزرگی در حق منطقه دو شده متاسفانه دیدار شهردار اصفهان با مردم منطقه فقط در محدوده خود ساختمان شهرداری ختم میشه و ایشون فکر میکنه همه منطقه مثل همون محدوده است از شورای شهر دعوت کنند از کسانی که اومدند تو محله رای جمع کردند و رفتند و دیگه پیداشون نشد مثل آقای جهانگیری و جبل عاملی و عدنان زادهوش و... چرا نسبت به قول های این آقایون بایبست بی تفاوت باشیم؟؟
پاسخ  ولدان: سلام و عرض تشکر از شما
این موضوع را حتمآ با این عزیزان در میان خواهم گذاشت واقعآ به نکته دقیقی اشاره کردید البته ما خبری در مورد سخنان آقای زادهوش و جهانگیری در محله نداریم ولی در مورد آقای جبل عاملی و قول های ایشون در محله مطلبی داریم که خواهش میکنم به این لینک http://www.veldani.ir/post/77 مراجعه کنید . آقای زادهوش و مسکین و پهلوان زاده که البته فقط آقای زادهوش به شورا راه یافتند برای جشن حضرت ابوالفضل(ع) آمده بودند و آقای جهانگیری برای جشن میلاد امام حسین(ع) در مسجد رضوی ولی اطلاع ندارم که سخنرانی کرده اند یا نه.
پنجشنبه 12 دی 1392 08:37 ب.ظ
نمی دونم تو این شهرداری چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
خب اینجوری که شما می گید ...اینا عدالت رو برقرار نمی کنن....مگه اینا موقع شروع پست و مقامشون سوگند نمی خورن مشکلات مردم رو حل کنن....هی خدا....85 میلیارد کجا ... 14 میلیارد با یازده تا محله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
در مورد جلسات هم می تونم بگم خوبه اگه مداوم باشه....حداقل مشلات و نیاز ها شناخته می شه...حالا تا بهبود مشکلات مسئولا یه تکونی به خودشون بدن....اگه هم تکون ندن...خود مردم محل می تونن یه جوری مشکل رو حل کنن...دست همه دست اند در کارای این جلاست هم درد نکنه...
و در پایان ممون که جواب دادید...
پاسخ  ولدان: سلام
انشاء الله معتمدین جدید بتوانند مشکلات محله را با همکاری مردم و شهرداری حل کنند.
هم محله ای
پنجشنبه 12 دی 1392 01:44 ب.ظ
اگر این جلسه و کارها مداوم باشه خوب است و کمک میکنه به آبادانی محله هر کسی هم مسئول یه کاری باشه از تمام افرادی هم که توانایی کار برای محله را دارند دعوت کنیدچون تو محله قاضی و دکتر و سردارومهندس و.... زیاد داریم که توان کار اجرایی داشته باشند.
پاسخ  ولدان: سلام
این جلسات به صورت هر 15 روز یک بار است و همینطور که اشاره کردم کارگروه های مشخصی تعیین شده است . معتمدین محلی قبلآ اعلام کرده اند که از تمام افراد دعوت به همکاری میشه .
m.s
پنجشنبه 12 دی 1392 06:36 ق.ظ
خب شهرداری اصفهان میبینه این قدر منطقه دو سرش شلوغه ... یه کم بیش تر بوجه برسونه اینجا...
مناطق دیگه فکر نکنم اینجوری یازده تا محله داشته باشه.....
پاسخ  ولدان: متاسفانه شهرداری منطقه دو در مناطق اصفهان کمترین بودجه را داره اگر نگاهی به مطالب قبلی سالهای گذشته ما بیندازید متوجه خواهید شد که به این نکته اشاره کردیم که بودجه منطقه دو فقط کفاف جمع آوری زباله ها را می دهد در برابر بودجه 85 میلیاردی بعضی از مناطق برخوردار بودجه منطقه ما 14 میلیارد است!!!
m.s
چهارشنبه 11 دی 1392 01:33 ب.ظ
واقعا منطقه دو یازده تا منطقه داره؟؟؟؟؟؟؟

من فکر می کردم محله ما و برزان و آفاران و ماهران و دهنو شامل منطقه دو می شه....
اما اینجوری که "جوانی" می گفت ... فکر کنم محلمون نسبت به بقیه محل ها یه قدم جلو باشه...شاید هم بیش تر ...
من هم به همین دوست مثل خودتون می تونم بگم تا خوئشون دست به کار نشن کاری از پیش نمی ره...
پاسخ  ولدان:  محلات منطقه دو 9 محله اصلی است و فکر کنم 2 محله فرعی باشه مثلآ همین جاوان به دو محله جاوان پایین و بالا تقسیم میشه . درباغشاه و ماهران هم جزء محلات زیر مجموعه آفاران و برزان هستند.
محلات اصلی
۱ بختیار دشت
۲ دهنو
۳ رسالت
۴ بابوكان
۵ مشكین
۶ ولدان
۷ برزان
۸ آفاران
۹ جاوان
جوانی
چهارشنبه 11 دی 1392 10:00 ق.ظ
با عرض سلام و خسته نباشید منطقه دو حدود 11 محله دارد اگه هر محله منطقه بزرگان و شورا مثل محله شما پیگیر کارها باشند خیلی زود آباد میشه محله ما جاوان اصلآ کسی به فکر نیست نه شورایی و نه... از شما خواهش دارم در کنار فعالیت برای محله مشکلات کل منطقه از جمله محله ما را هم درج کنید شاید یه گوش شنوایی بود تنها مکان ورزشی ما زورخانه المهدی است و تمام.
پاسخ  ولدان: سلام ممنون از لطف شما .
تا پیگیری برای انجام کاری نباشه و همکاری با شهرداری هیچ محله ای آباد نمیشه. متاسفانه در توان ما برای انجام چنین کاری نیست .امیدوارم که خودتون دست به کار بشید ما هم از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد چون آبادانی محله های اطراف آبادانی محله ما هم هست.
m.s
چهارشنبه 11 دی 1392 06:16 ق.ظ
انشاءلله ... ممنون که جواب دادین...
پاسخ  ولدان: سلام خواهش میکنم
سه شنبه 10 دی 1392 09:51 ب.ظ
تو را خدا یه کاری بکنید این ماشین های سنگین تو محله نیایند .درب حموم قدیم چند تاشون پارک می کنند و صبح که ما خوابیم تمام اونجا را زیر دود می کنند .
پاسخ  ولدان: انشاء الله مسئولین جلسه پیگیری می کنند و گزارش اون را منتشر خواهیم کرد.اگه تصاویر مربوط به دیدار شهردار از محله را ببینید در حین بازدید شهردار از محله یه تریلر در حال عبور است که خود آقای شهردار این صحنه را مشاهده کردند و معتمدان هم قبلآ خواستار پیگیری این مشکل شده بودند.
m.s
سه شنبه 10 دی 1392 06:52 ب.ظ
طبق معمول از وبلاگتون که نه سایتتون راضی راضی ام...ولی می شه لوگو وبلاگ یا همون سایتتون رو عوض کنین...یه لوگو توپ که به عنوان لوگو ولدان شناخته بشه بزارین...
ممنون می شم...
پاسخ  ولدان: سلام
انشاء الله اگه بشه وبلاگ را به سایت ارتقاء می دهم البته به شرطی که بشه تمام نظرات و مطالب را انتقال داد تا حالا با چند تا از دوستان که کار طراحی انجام می دادند صحبت کردم ولی موفق به این کار نشدند اتصال دامنه irوtk پیش زمینه این کار بود چون تقریبآ یکی دو ماه طول میکشه تا دامنه جدید برای موتور های جستجوگر شناخته بشه . انشاء الله یه لوگو هم طراحی میکنم .
شریفی
سه شنبه 10 دی 1392 08:09 ق.ظ
من با اس ام اس با این سایت آشنا شدم تا حالا فکر نمی کردم محله ما هم دارای سایت باشه اگر همه گزارشات اینگونه به اطلاع مردم برسه کار خوبی است و کمک میکنه به شفاف سازی مردم محله اعتماد دارند به شورا فقط همین اطلاع رسانی را می خواهند .
پاسخ  ولدان: سلام ممنون از نظر شما
بله خوشبختانه سالیان سال است که ولدان صاحب سایت است و بچه های ولدان فعالیت های زیادی در این زمینه کرده اند از جمله پایگاه بسیج حضرت ابوالفضل(ع) و مکتب القرآن و... که لینک همه این عزیزان در http://www.veldani.ir/link/ یا ستون کناری صفحه موجود است . ما سعی میکنیم از این به بعد همه فعالیت های محله را به اطلاع شما برسانیم.
m.s
سه شنبه 10 دی 1392 06:01 ق.ظ
وقتی خود ما ایرانی ها رعایت نمی کنیم...چه انتظاری از اتباع بیگانه می شه داشت...مسلما اونا هم همین کارا می کنن...
دوستمون که گفتن تو محله دو دستگی هس .... من خودم چنین چیزی ندیدم ... ولی اگه اینجوری باشه ... هیچ کاری جلو نمی ره ... با دوستمون و شما آقای خانی موافقم...باید همه یه دست بشن...شاید اونایی که متفرقه فعالیت می کنن ...قصدشون خیر باشه...ولی همه باید یه رنگ باشیم...امیدوارم اونایی که این گروه های متفرقه رو تشکیل می دن به این موضوع پی ببرن که نباید هر کی به ساز خودش برقصه...همه باید یه هدف رو دنبال کنیم و با هم یکی باشیم...
پاسخ  ولدان: بله دوست عزیز من خودم توی جلسه اول (جوانان) همین حرف شما را زدم گفتم من به شدت با موازی کاری و تخریب مخالفم .درست است که انتقاد می کردیم ولی تخریب و موازی کاری را اصلآ قبول نداریم این نمیشه که از یه محل چندین نفر به شهرداری مراجعه کنند و بخواهند حرف بزنند چون قطعآ به ضرر محله تمام میشه .
شورای محله همه جوره حاضر به همکاری با صاحبان نظر هستند و حتی حاضر به کمک به راه اندازی درمانگاه پس اگه می خواهیم کاری بکنیم یا علی(ع)
نظر خود من این است از تمام ظرفیت های معتمدان قبلی که بعضی از آنها هم به عنوان معتمدان جدید انتخاب شدند بایست استفاده بشه چون ما از تجربه آنها می توانیم زودتر و بهتر به نتیجه برسیم.
سه شنبه 10 دی 1392 05:29 ق.ظ
حالا که دارند معتمدان محله یه کارهایی می کنند یه عده دیگه دارند با تشکیل شورایی توی محله دو دستگی ایجاد می کنند .بدبختانه تمام مشکلات محله ما مال کسانی است که با هم متحد نمی شودند خوب اینطور که نوشته ای شورا درخواست کرده همه کسانی که توانایی انجام کار دارند به صحنه بیایند دیگه چی می خواهند؟چرا بایست ما اینقدر تو محله چوب تک روی افراد را بخوریم؟
پاسخ  ولدان: سلام و ممنون از نظر شما
نظر خود من هم همین است که برای کمک به پیشرفت محله بایست همه یکدست بشیم .نمیشه برای پیشرفت محله هر کسی ساز خودش را بزنه .
majid
دوشنبه 9 دی 1392 03:52 ب.ظ
دستشون درد نکنه اما اگه یه چند تا عکس هم گذاشته بودی بهتر بود
پاسخ  ولدان: سلام
اتفاقآ در یکی از پست های قبلی هم آقا ناصر درخواست تصاویر این جلسه را کرده بودند انشاء الله از جلسه بعدی.
m.s
دوشنبه 9 دی 1392 06:32 ق.ظ
دست همگی درد نکنه...
در رابطه با کتابخونه می تونم بگم ... هر دوتا مکان رو بشون بگید تا این کار رو بکنن....
در رابطه با سرعت گیر هم امری واجبه ... خودم من ... داشتم از خیابون برم اونطرف ... یه هو دیدم یه چیزی از 30 سانتی من مثل جت جنگی رد شد... و متاسفانه من اونو ندیم....به همین خاطر اگه سرجام نمی ایستادم .... فکر نمی کنم دیگه تو این دنیا می بودم...کار خدا بود...
چون از بس این موتور سرعت داشت....مثل جت!!!!!!!!!!!!!!
طبق معمول هم امیدواریم که این مورائیک سازا برن...واقعا باید برن...واسه خودشون هم خوبه ... مشتری بیشتر پیدا می کنن...
پاسخ  ولدان: سلام تشکر را بایستی از افرادی کرد که دارندتلاش می کنند مشکلات محله حل شود .اتفاقآ بحث سرعت زیاد موتورسواران در خیابان ملت یکی از بحث های مهم این جلسه بود .خدا را شکر که به خیر گذشت متاسفانه اتباع بیگانه هم به جمع موتورسوارانی که مقررات را رعایت نمی کنند اضافه شده اند.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو