ولدان «انتقادی محله ولدان»در پی عدم واگذاری اینترنت پر سرعت به محله ولدان و پیگیری های حجت السلام احمدی امام جماعت محترم مسجد حضرت ابوالفضل(ع) ولدان طوماری برای درخواست و برسی این موضوع به ریاست محترم مخابرات اصفهان آماده شده است .لذا از کلیه عزیزانی که تقاضای اینترنت پر سرعت مخابرات را دارند و محروم از ADSLهستند خواهشمندیم برای امضاء نامه که به متن زیر می باشد به آقای مصطفی عباسی مراجعه کنند(09133868299)

بی شک تا پیگیری موضوعی از جانب خود ما اهالی نباشد هیچ امکاناتی به ما تعلق نخواهد گرفت و هر چه درخواست برای این موضوع زیادتر باشد مسئولان در صدد رفع این مشکل برخواهند آمد .
نمونه بارز آن طوماری بود که در سال 1388 توسط مرحوم شادروان امید عباسی تهیه شد که به سرعت به این مشکل رسیدگی شد و به ما اینترنت پر سرعت تحویل داده شد .


ضمن عرض تشکر از پایگاه بسیج حضرت ابوالفضل(ع) برای پیگیری و حمایت از این موضوع امیدواریم که با حمایت همه جانبه اهالی محترم محله ولدان بتوانیم گامی در جهت توسعه هر چه بهتر محله برداریم .

بسمه تعالی

به ریاست محترم اداره مخابرات استان اصفهان

از طرف اهالی محله ولدان ( اصفهان خیابان شهیدان غربی  خیابان ملت  محله ولدان)

با سلام

احترامآ به اطلاع می رسانیم متاسفانه محله ولدان با پیش شماره 327 مرکز مخابراتی امام خمینی(ره)  فاقد اینترنت پرسرعت می باشد و در حالی که جامعه ما پیش به سوی خدمات الکترونیکی گام بر می دارد ولی متاسفانه اهالی این محله  فاقد اینترنت پر سرعت هستندو از این مزایا محروم می باشند.

در سالهای گذشته  که برای دریافت adslبه مخابرات و شرکت های خصوصی مراجعه می کردیم بیان می داشتند که خطوط شما بایستی به فیبر نوری تغیر پیدا کند تا امکان واگذاری داشته باشیم و چند سال پیش با صرف هزینه های زیاد و تعویض کلیه کابلها و تجهیزات مخابراتی زمینی و هوایی این  محله  شماره های ما از 332/333/331 به 327 فیبر نوری تغیر پیدا کرد و متاسفانه شاهد واگذاری بسیار اندک  اینترنت  پر سرعت در این محله بودیم و در چند سال گذشته هیچگونه واگذاری صورت نگرفته است ! در صورتی که تمام شماره های تعویضی این محله که  در حال حاضر به مناطق دیگر تحت پوشش مرکز امام خمینی(ره)  واگذار شده از  همه شرکت ها از جمله مخابرات  می توانند مشترک اینترنت پر سرعت شوند !

متاسفانه در این چند سال هر گاه به مرکز مخابرات برای دریافت adsl مراجعه کردیم همیشه جوابشان این بوده که تا یکی دو ماه آینده امکانات فراهم خواهد شد ولی متاسفانه هنوز این یکی دو ماه فرا نرسیده است .

با توجه  به  اینکه این محله یکی از قدیمی ترین و پر جمعیت ترین  محلات اصفهان است  خواهشمندیم دستورات لازم  را در جهت  واگذاری هر چه سریعتر adsl  به  متقاضیان این محله صادر فرمایید .

این درخواست به پیوست امضاء  عده ای از متقاضیان  به حضورتان ارسال می گرد.

والسلام

طبقه بندی:
برچسب ها: ولدان، مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، اینترنت پر سرعت، مخابرات اصفهان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ جمعه 1 آذر 1392 توسط : ولدان

دوشنبه 9 دی 1392 04:16 ق.ظ
پس چطور شد؟می دهند یا نه؟
پاسخ  ولدان: سلام .
همینطور که برای دوستان توضیح دادم متاسفانه مخابرات به دلیل خصوصی بودن خود را موظف به پاسخ نمی داند ما حتی از طریق وزیر هم پیگیری کردیم.
طی نامه ای به شماره 169297 که به ریاست مخابرات اصفهان ارائه کردیم با امضای اهالی محله ایشان این نامه را به مخابرات جی فرستاند آقای مهندس هاشمی چند روزی به این مرکز مراجعه کردیم تا جواب بگیریم ایشون نبودند بعد از سه روز مراجعه که ایشون را پیدا کردیم گفتند من موظف به پاسخ به شما نیستم گفتنم ریاست مخابرات اصفهان گفتند پاسخ را از شما بگیریم گفتند اگه خواستم(دقت کنید اگه خواستم یعنی اگه دلم خواست) جواب را به آقای کشایی می دهم !!!!!!!!!!!!!
هم محله ای
پنجشنبه 28 آذر 1392 12:20 ب.ظ
واقعا ممنون...که شما پی گیری می کنین...دست امید جون هم درد نکنه که صادقانه برای این محله زحمت کشید...
پاسخ  ولدان: سلام
ممنون از نظر شما . ما هر کاری که بتوانیم برای پیشرفت محله انجام بدهیم دریغ نخواهیم کرد و این امر را وظیفه خود می دانیمبدون هیچ منتی . خدا هم روح امید جان را با اولیاءالله محشور کنه انشاء الله.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات