ولدان «انتقادی محله ولدان»

با توجه به اعلام نتایج شوراهای شهر اصفهان ضمن اعلام نتایج برسی مختصری درباره منتخبین زیر داریم.

به گزارش ایمنا بر اساس اعلام فرمانداری اصفهان اسامی 21 نفری که با کسب بیشترین رای به شورای اسلامی شهر اصفهان راه یافته اند به شرح ذیل است:
۱- عباس حاج رسولی ها 
۲- مهدی باقربیگی :         
۳- کریم نصراصفهانی 
۴- رضا امینی
۵- رسول جهانگیری
۶- محمدرضا فلاح
۷- ندا واشیانی پور
۸- سید احمدعلی عاملی
۹- سید کریم داوودی
۱۰- وحید فولادگر
۱۱- عدنان زادهوش :
۱۲- علیرضا نصراصفهانی
۱۳- غلامحسین صادقیان رنانی
۱۴- عبدالرسول جان‌نثاری
۱۵- رسول جزینی درچه
۱۶- نورالله صلواتی
۱۷- ابوالفضل قربانی
۱۸- احمد شریعتی
۱۹- اصغر آذربایجانی
۲۰- فتح الله معین نجف آبادی
۲۱- غلامرضان شیران

ما ضمن احترام به رای مردم شهر اصفهان نکاتی را در ضمینه ترکیب شورای جدید بیان میکنم

از بین تمام افرادی که از شورای قبلی به شورای چهارم راه یافتند هیچ انتظاری برای بهبود مناطق محروم نمی رود .
تا زمانی که بیشترین بودجه ها به مناطق برخوردار تعلق پیدا کند و پروژه های عظیمی همچون میدان امام علی(ع) و سالن اجلاس  و.... تعلق بگیرد و برای یک پارک محلی مانند محله ولدان بودجه وجود نداشته باشد شاهد محروم تر شدن مناطق محروم و برخوردار شدن مناطق مستعد خواهیم بود شورایی که به یک باره رای به الحاق خوراسگان به شهر اصفهان را می دهد آن هم قبل از انتخابات چه هدفی را دنبال می کرد ایا تمام مشکلات فعلی شهر حل شده بود و شهر منتظر چنین تصمیمی بود ؟ در صورتی که دیوان عدالت اداری قبل از آن یک مرتبه این الحاق را غیر کارشناسی و لغو کرده بود .این نکته ضروری است که  وسعت خیلی زیاد شهر خوارسگان می تواند به چند شهرداری تقسیم شود و شهرداری از پس رفع محرومیت همه مناطق محروم بر نخواهد آمد.
متاسفانه ایرادات به شوراهای قبلی خیلی زیاد است شورایی که توان خروج کارخانجات موزاییکی و سنگ کوبی محله ولدان را ندارد ولی همین شورا توان طرح های عظیم کشوری در مناطق خاص و آن هم لزومآ شرق اصفهان را دارد .
سالهای سال بیان می شد که در خیابان صمدیه لباف قرار است شهرکی با نام شهرک سلامت احداث شود ولی همیبن شورا خیلی راحت مکان آن را به شرق اصفهان انتقال داد بزرگترین مرکز تفریحی اصفهان با نام شهر رویاها در شرق اصفهان احداث می شود سالن اجلاس در شرق مجموعه خدمات اداری و دولتی در شرق ،نمایشگاه های بین المللی در شرق و.... اینها همه حکایت از تعلق خاطر افرادی خاص به قسمتی از شهر می باشد .مناطق بیابانی شرق آباد شد ولی مناطق قدیمی غرب محروم تر چون برای دسترسی به هر کدام از این مکانها حداقل اگر با وسیله شخصی بخواهیم استفاده کنیم حداقل نیم ساعت راه است و اگر با آژانس حداقل بایست از محله ما تا یکی از این مکانها 10000 کرایه پرداخت کنیم .
آیا توزیع عادلانه امکانات که شهردار محترم و شورای سوم دم از آن می زدند همین بود؟
بدترین اتوبوس های شهر به خط ولدان اختصاص پیدا کرده .شهرداری در احداث یک پارک محلی در محله ما عاجز مانده است و برای این کار و تکمیل آن بودجه ندارد 
ای کاش بودجه یکی از ستون های یکی از طرح های شهری به تکمیل این پارک اختصاص پیدا می کرد .

در این شورای فعلی شاهد حضور بازیگران و مجریان و کشتی گیران هستیم امیدواریم که مشکلات شهر را به بازی نگرفته و با مشکلات همچون کشتی گیران دست و پنجه نرم نکرده و شورا را محل اجرای مسابقات تلوزیونی نکنند .
خوشبختانه این شورا مزایایی برای مناطق محرومی همچون محله ما دارد و آن هم عبارت است از حضور افراد شاخصی همچون دکتر عدنان زادهوش که تعامل خیلی نزدیک با بسیج حضرت ابوالفضل(ع) دارند و این می تواند خود به توسعه محله کمک کند .
عبدالرسول جان نثاری که اهل محله لادان هستند و به مشکلات تمام محله های منطقه آشنا هستند و ایشان خوب می دانند که مناطقی همچون 2و 9 و11 چگونه در 8 سال دفاع مقدس با تقدیم بهترین عزیزان خود از این آب و خاک دفاع کردند.
سید احمد عاملی و غلامحسین صادقیان رنانی که این افراد هم اصالتآ رهنانی هستند و با مشکلات مناطق محروم خصوصآ ولدان و رهنان آشنا هستند و آقای عاملی هم قولهایی در مسجد رضوی به اهالی داده اند که امیدواریم فراموش نکنند.طبقه بندی:

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 26 خرداد 1392 توسط : ولدان

جواد
پنجشنبه 28 آذر 1392 10:40 ق.ظ
می خواستم در پاسخ نظر آقا و یا خانم حیدر آبادی بگم حرف شما درست ولی منطقه ما جزء مناطق قدیمی (ماربین) اصفهان است .متاسفانه کمترین توجه به منطقه ما شده . منطقه 7و12 بعد از حاشیه نشینی و ساخت و ساز های خلاف و مهجرین تشکیل شده .البته قصد توهین نداشته و ندارم همه مردم برای ما عزیز هستند ولی منطقه ما بیشترین شهدای انقلاب اسلامی را تقدیم کرده ولی کمترین توجه بهش میشه بی خود نبود که نام خیابان شهیدان را شهیدان نامیدند .
پهلوان زاده
جمعه 31 خرداد 1392 03:00 ب.ظ
منطقه ولدان ، 7 و 12 بخشی از نقاطی است که رسیدگی جدی میخواهد،ان شاالله همانطور که به چند نفر از دوستان شورا یادآور شدم ،مناطق محروم رو فراموش نکنند.
مشکل گشایی از کار مردم بویژه در مناطق محروم میبایست سرآمد کارهای ماباشددر روایت داریم کسی که چنین نکند درحالی که چشم های او در گودی فرورفته وازترس رنگ او پریده و درغل و زنجیر اسیر است ودر پیشانی وی نوشته شده ایس روح الله در صف محشر آورده میشود وخدا ضمن رسوایی میفرماید : او به من ،پیغمبر واسلام خیانت کرده است چون میتوانست گره ای از کارمسلمان ها بگشاید ،نگشود.
امیدوارم در هر جایگاهی کارگشاباشیم
پاسخ  ولدان: با عرض سلام و ادب خدمت شما جناب آقای پهلوان زاده
ممنون از لطف شما امیدواریم که با کمک همه دوستان عزیز خصوصآ شما شاهد رفع محرومیت و توزیع عادلانه امکانات بین تمام محلات محروم شهر اصفهان باشیم و شما را هم در دوره بعد شورای شهر در بین منتخبین مردم ببینیم.
حیدر آبادی
پنجشنبه 30 خرداد 1392 05:03 ب.ظ
با عرض سلام و ارادت .
تحلیل شما را خواندم فقط متاسفانه شما منطقه خودتون را می بینید در شهر مناطق محروم دیگری هم مانند 7و12 هست چرا به انها اشاره نکردید؟
پاسخ  ولدان: با عرض سلام و تشکر از نظرتون
بله قبول دارم من به عنوان مثال مناطق 2و11و9 را عنوان کردم و قبول دارم که به جز این مناطق مناطق محروم دیگری هم هست.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic