ولدان «انتقادی محله ولدان»


فرزاد پهلوان زاده

فرزاد پهلوان زاده - اصفهان

نام كاندیدا: فرزاد
نام خانوادگی كاندیدا: پهلوان زاده
استان: اصفهان
شهر: اصفهان

آخرین مدرك تحصیلی: لیسانس
رشته: کامپیوتر
شعار: گرخدا یاری کند سهم ما یک یاعلی است
اهداف و برنامه ها:

حوزه عمرانی: 1-تلاش در جهت رفع مشکل آب وخشکی زاینده رود وکشاورزان شهر اصفهان که با عزم و اراده ملی وبرنامه ریزی اصولی وعلمی ومشارکت جامعه دانشگاهی قابل حل است. 2-  رفع مشکل آبهای سطحی ناشی از بارندگی که موجب آب گرفتگی معابروپس زدن فاضلابها شده ومشکلاتی را برای مردم بویژه مناطق محروم ایجاد کرده است. 3-تهیه نقشه راه در خصوص آمادگی وپیشگیری از زلزله ،سیل ،حریق و... 4-نظارت جدی براحداث ساختمانهای مقاوم 5-سرعت عمل وکاهش هزینه ها در پروژه های عمرانی 6-توجه به بافتهای تاریخی وفرسوده با احیا و بازسازی 7-توسعه حمل ونقل عمومی وایجاد حمل ونقل عمومی جهت معلولین وجانبازان سرافراز 8- مشارکت مردم شریف اصفهان در کارهای عمرانی و فرهنگی،زیرساخت و... با تشکیل کارگروه های مشورتیواجرایی از نمایندگان محلات  9- هموارنمودن معابرعمومی شهر از طریق اصلاح آسفالت واستانداردنمودن موانع وسرعت گیرهای خیابانها   البته 45 سرفصل برنامه است که میتوانید هروز ازساعت 18 تا 19 با تلفن 09131081923 مستقیما در تماس باشید .

سوابق:

فعال در عرصه بانکداری -امور اجرایی -پیگیری مشکلات مردم- دبیر اجرایی ستاد یادواره شهدای انقلاب و.....طبقه بندی:

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 8 خرداد 1392 توسط : ولدان

پنجشنبه 16 خرداد 1392 07:06 ق.ظ
با سلام
بنده هم کاملا ایشان را می شناسم و ارادات خاص خدمت ایشان و خانواده محترمشان دارم امیدوارم با تلاش واقعی وهمت مضاعف در این سال که سال خلق حماسه می باشد بیش از پیش موفق وسر بلند باشد .
محسن
سه شنبه 14 خرداد 1392 09:51 ق.ظ
سلام.بنده هم ایشان رو بیش از 10 ساله میشناسم ازهمون نوجوانی هم در کار اجرایی قوی بود.رو تعهد و خاکی بودنش قسم میخورم.
بیاییم همه از یه بچه هیئتی کار درست همه جوره حمایت کنیم
محمد
شنبه 11 خرداد 1392 04:13 ب.ظ
من که تمایل دارم به کاندیدای مردمی رای بدم تا عناصر قدرت و ثروت....
پاسخ  ولدان: انشاء الله اگه می خواهید کاری برای شهر و محله ها صورت بگیره به اشخاصی همچون اقای پهلوانزاده که من شناخت کامل از ایشون دارم رای بدهید نه به احزاب و باندهای قدرت.
جواد
پنجشنبه 9 خرداد 1392 05:25 ب.ظ
ما به ایشون رای می دهیم ولی مطمئن باش که تا پول و ثروت و افرادی که رسانه های دولتی دستشون هست نمی گذارند افرادی مثل ایشون مطرح بشوند همین امروز شهردار اصفهان گفته بود به افراد صفر کیلومتر رای ندهید اگر قبلی ها رای نیاورند موقعیت خودشون را در خطر می بینند.
پاسخ  ولدان: با سلام
اتفاقآ این موضوع را بعد از ظهر با آقای پهلوان زاده مطرح کردیم .ما و ایشون اعتقاد داریم افرادی بایست به شورا راه پیدا کنند که همه هم و غمشان حل معظلات شهری باشه توزیع امکانات در شهر به صورت عادلانه و رفع محرومیت از مناطق محروم از جمله برنامه های ایشون است .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات