ولدان «انتقادی محله ولدان»   به گزارش ایمنا، محمد فیض با اشاره به جابه جایی مشاغل مزاحم مانند موزایک سازان گفت: این کارگاه ها پیش از اینکه شهرنشینی تا این میزان در این محدوده گسترش یابد ، به عنوان حاشیه شهر در این محدوده به صورت یک کلونی وجود داشته اند.

وی با تاکید بر این که وجود کارگاههای موزاییک سازی برای سلامتی مردم مضر هستند و در تمامی مناطق شهر هم دیده می شوند، افزود: برای جابه جا کردن این موزاییک سازان همه سازمان ها باید هم قدم شوند تا با برنامه ریزی صحیح محل فعلی این کارگاه ها در آینده به پارک شهری تبدیل شود.


شهردار منطقه ۲ اصفهان با بیان این که آلاینده هایی مثل پتروشیمی، نیروگاه، پالایشگاه و شرکت های گاز نیز یکی دیگر از معضلات است که منطقه ۲ را تهدید می کند، تصریح کرد: این مراکز باید طبق قوانین محیط زیست در شعاع ۵۰ کیلومتری شهر استقرار پیدا کنند.

فیض اظهار داشت: اکنون جابه جایی شرکت های گاز در حال برنامه ریزی است، و تاکنون تعدادی از آن ها جابه جا شده اند.

وی با بیان این که این شرکت ها در تامین گاز و کپسول گاز استان نقش موثری دارند و نمی توان آن ها را یک شبه تعطیل کرد، ادامه داد: هزینه جابه جایی شرکت های گاز بسیار زیاد است چرا که ایجاد تجهیزاتی که بتواند به این سبک و سیاق کار کند هزینه سنگینی را برای آن ها به دنبال دارد.

شهردار منطقه ۲ اصفهان با اشاره به این که اختصاص زمین با کاربری مخصوص که بتوانند در آن مشغول به کار شوند از دیگر مشکلات شرکت های گاز است، اضافه کرد: فاصله قانونی این زمین ها با شهر باید رعایت شود و امکانات حمل و نقلی آن فراهم باشد تا بتوانند به سرعت کپسول هایی که مورد نیاز شهر است را به محل مورد نظر برسانند
منبع: وب سایت شهرداری منطقه دو
طبقه بندی:
برچسب ها: ولدان، محله ولدان، منطقه دو، موزاییک سازای، کارخانه، سلامت،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 دی 1391 توسط : ولدان

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic