ولدان «انتقادی محله ولدان»
شهردار منطقه ۲ اصفهان :

خبرگزاری ایمنا: شهردار منطقه ۲ اصفهان با اشاره به اختصاص زمینی در محدوده پالایشگاه جهت انتقال کارگاه های موزاییک سازی تاکید کرد:لازم است سازمان مسکن و شهرسازی با تغییر کاربری و واگذاری زمین مورد نظر در انتقال کارگاه های موزاییک سازی به خارج از شهر کمک کند چرا که این مهم به صلاح شهر خواهد بود.


به گزارش ایمنا،‌ محمد فیض با اعلام این مطلب گفت: بر اساس قانون مشاغل مزاحم می بایست در شعاع ۵۰ كیلومتری شهر ایجاد شود از این رو جانمایی زمین در این محدوده از حیطه اختیارات شهرداری خارج است.
وی با تاکید بر این که تمامی سازمان های مربوطه باید در انتقال كارگاه ها همكاری داشته باشند تصریح کرد: در حال حاضر زمین در محدوده پالایشگاه برای انتقال کارگاه های موزاییک سازی در نظر گرفته شده لذا لازم است با همكاری سازمان های مرتبط از جمله استانداری، اداره كشاورزی، پلیس راهور، شهرداری و مسكن و شهرسازی و محیط زیست هرچه سریعتر این کارگاه ها به این مکان مورد نظر منتقل شوند.


شهردار منطقه دو با اشاره به شکایات و اعتراضات مردمی بسیاری از مزاحمت کارگاههای موزاییک سازی به شهرداری این منطقه تصریح کرد: شهرداری مالكیتی بر زمین های خارج شهر ندارد بنابراین به تنهایی نمی تواند انتقال این كارگاهها را انجام دهد و رضایت معترضان و مالكان را جلب نماید.
وی با بیان این كه همكاری مالكان نیز برای جابه جایی به مكانی خارج از شهر نیز لازم و ضروری است، خاطرنشان كرد: در صورت همکاری مالکان به جابجایی، شهرداری اصفهان با اجرای طرحهای متعدد علاوه بر ایجاد ارزش افزوده، موجب بالا رفتن سطح خدمات و امکانات شهری از جمله افزایش سرانه فضای سبز، توسعه مکانهای فرهنگی، تفریحی ، ورزشی، آموزشی و تجاری با بالاترین استاندارهای نوین شهرسازی می گردد.
برچسب ها: موزاییک سازان، ولدان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 آذر 1391 توسط : ولدان

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات