ولدان «انتقادی محله ولدان»

انتقال کارگاههای موزاییک سازی همکاری همه سازمان های مربوطه را می طلبد


شهردار منطقه 2 اصفهان:
انتقال کارگاههای موزاییک سازی همکاری همه سازمان های مربوطه را می طلبد

خبرگزاری ایمنا: شهردار منطقه 2 اصفهان با بیان این که تمامی سازمان های مربوطه باید در انتقال کارگاهها همکاری داشته باشند، اظهار داشت: بر اساس قانون مشاغل مزاحم می بایست در شعاع 50 کیلومتری شهر ایجاد شود از این رو جانمایی زمین در این محدوده از حیطه اختیارات شهرداری خارج است.


 به گزارش ایمنا، محمد فیض با بیان مطلب فوق گفت: انتقال کارگاههای موزاییک سازی کار یک روز و دو روز نیست و شهرداری نمی تواند به تنهایی جابه جایی این کارگاههای مزاحم را انجام دهد.
وی با بیان این که تمامی سازمان های مربوطه باید در انتقال کارگاهها همکاری داشته باشند، افزود: بر اساس قانون مشاغل مزاحم باید در شعاع 50 کیلومتری شهر ایجاد شود از این رو جانمایی زمین در این محدوده از حیطه اختیارات شهرداری خارج است.
شهردار منطقه 2 اصفهان با اشاره به این که 190 خانوار از این کارگاهها ارتزاق می کنند، تصریح کرد: لازم است، به صورت زیربنایی و با همكاری سازمان‌های مرتبطه از جمله استانداری ،اداره کشاورزی ، پلیس راهور ، شهرداری و مسکن و شهرسازی و محیط زیست هر چه سریعتر محل مناسبی در خارج از شهر با کاربری مناسب در نظر گرفته شود.
فیض با تاکید بر این که کارگاههای موزاییک سازی از لحاظ زیست محیطی سلامت شهروندان این محدوده را تهدید می کند، خاطرنشان کرد: شهرداری به منظور فراهم کردن آسایش شهروندان از هیچ کمکی دریغ نمی کند تا این معضل زیست محیطی در این منطقه رفع شود
برچسب ها: ولدان، موزاییک سازی،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ شنبه 22 مهر 1391 توسط : ولدان

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات