ولدان «انتقادی محله ولدان»
تا پایان برنامه اصفهان ۹۵؛
چهره شهر با اجرای ۸۰ پروژه شاخص متحول می شود

در طی این برنامه برای تمامی مناطق شهرداری اصفهان پروژه های متفاوتی تعریف شده اما برخی از این پروژه ها به واسطه اهمیت جزو برنامه های شاخص قرار گرفته اند تا با پایان گرفتن برنامه اصفهان ۹۵ و اتمام پروژه ها بخش اعظمی از نیازهای شهر برطرف شود.
بر اساس برنامه چشم انداز ۲۰ ساله تا كنون ۴ برنامه ۵ ساله برای اصفهان تعیین شده كه اصفهان +۲۲، اصفهان ۸۵، اصفهان ۹۰ و اصفهان ۹۵ برنامه های تدوین شده تا به امروز هستند و در تمامی آن بر پایداری اقتصادی، اجتماعی و محیط زیست شهر اصفهان تاكید شده است و تا كنون تعدادی از طرح های مشخص شده در برنامه اصفهان ۹۵ به پایان رسیده و تعدادی دیگر وارد فاز اجرایی شده است.

در این میان پروژه های متفاوتی در مناطق ۱۴ گانه به اجرا در خواهد آمد كه تعدادی از آن ها به عنوان پروژه شاخص در چهارمین برنامه پنج ساله اصفهان مطرح شده است.


طرح های شاخص منطقه دو در این برنامه عبارتند از احداث پارك ۱۸ هكتاری شمس آباد و مجموعه تفریحی- گردشگری ورودی شهر(بزرگراه آزادگان) و پارك سوار صمدیه.
انتقال كارگاه های موزاییك سازی به خارج از شهر كه جز اصلی ترین درخواست شهروندان در این منطقه به شمار می رود نیز یكی از اصلی ترین طرح های منطقه
می باشد كه سال آینده مقدمات انتقال آن فراهم خواهد شد.
منبع کامل خبر:
ایمنا

با توجه به اهمیت موضوع برای اهالی محله ولدان فقط بخش مربوط به منطقه دو درج شد.
البته ناگفته نماند که زیاد دلخوش نباشید چون تازه می خواهد مقدمات فراهم بشه و قرار نیست کاری صورت بگیره .سالهاست که شهرداری داره برنامه ریزی میکنه تازه قرار است مقدمات انجام بشه .
چند روزی است که می بینیم تریلرها و کامیون های سنگینی که برای بارگیری  موزاییک به خیابان شهیدان مراجعه می کنند برای فرار از جریمه و عبور از راهی که پلیس نباشد خیابان ملت را انتخاب می کنند و جالب است که این عزیزان هم به جمع عظیم رانندگان موتورسیکلتی که این خیابان کم عرض را با پیست مسابقه اشتباه گرفته اند اضافه شدند .
واقعآ جای خسته نباشید و عرض تبریک به این عزیزان داره .
چون دل شیر می خواهد با چنین سرعتی در این خیابان کم عرض رانندگی کردن آن هم با سرعت 80 الی 100 با تریلر !!!

طبقه بندی:
برچسب ها: کارخانجات موزاییک، ولدان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 16 شهریور 1391 توسط : ولدان

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic