ولدان «انتقادی محله ولدان»

ولدان

خبرگزاری ایمنا: بیش از ۳۰ سال است که کارگاه های موزاییک سازی و سنگ کوبی مایه‌ی عذاب ما شده، فریادمان به جایی نمی رسد و هیچ کسی هم فکری به حال مردم محله ولدان نمی کند. اهالی این محله هیچ مکان مناسبی برای سکونت و کسب و کار خود ندارند.
این گفته معتمدان محله ولدان بود که دیروز در دیدار با شهردار اصفهان به صورت چهره به چهره مطرح کردند.
یکی از معتمدان محله ولدان منطقه دو كه سال هاست در كنار كارگاه های موزاییك سازی زندگی كرده با ابراز نارضایتی از حضور این كارگاه ها در محل زندگی اش به شهردار گفت: مشكل فقط تردد بی وقفه ماشین های سنگین از جمله تریلر در این محله و گرد و خاک حاصل از سنگ کوبی ها نیست، در کنار این مشكل معضلی بزرگتر پدید آمده و آن هم سیل اتباع خارجی در این محله است که در این کارگاهها مشغول به کارند. 
آقای ابراهیمی با بیان این که محل زندگی شان امنیت جانی ندارد افزود: مهم تر از همه با اینکه این منطقه از مناطق بسیار قدیمی شهر اصفهان می باشد ولی به جهت حضور این مشاغل هیچگونه پیشرفتی نداشته؛ ما از مسئولان خواهشمندیم که فکری اساسی برای این معضل بکنند و مار نجات دهند.
او ادامه داد: اهالی محله ولدان حاضرند هر کجا که مسئولان اعلام کنند نقل مکان نمایند واگر جای مناسبی به ما بدهند از خدایمان است كه برویم.
او كه در همین محله نیز ساكن است و خود نیز از آلودگی های به وجود آمده از فعالیت این كارگاه ها در عذاب است، اضافه کرد: محله‌ی ما هنوز از محرومیت خارج نشده، ترقی نمی كند ما هم دیگر خسته شده ایم اما چاره ای نداریم.


شهردار اصفهان در پاسخ به اهالی محله ولدان گفت: معضل انتقال کارگاه های موازییک سازی به خارج از شهر از حیطه وظایف شهرداری خارج است و لازم می باشد تمام ارگان های مربوطه دست به دست هم دهند تا این مشکل چندین ساله مرتفع شود.
احداث فاز دوم خیابان ملت ، رو کش آسفالت و احداث پارک محلی از دیگر درخواست های اهالی محله ولدان از شهردار اصفهان بود.
دکتر سقاییان نژاد در این رابطه گفت: برای محرومیت زدایی چنین محلاتی هزاران میلیارد تومان نیز کافی نیست چرا که محرومیت زیاد است این در حالی می باشد توزیع عادلانه بودجه در محلات را نیز باید در نظر گرفت.
طبقه بندی:
برچسب ها: ولدان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 22 خرداد 1391 توسط : ولدان

جواد
شنبه 7 مرداد 1391 06:14 ب.ظ
تا زمانی که از همگی با هم کمر همت نبندیم همین گردم خاکو رو باید از تو حلقمون بکشیم بیرون.
پاسخ  ولدان: سلام .ممنون از شما .
تا وقتی که مشکل کارگاه های موزاییکی و حضور بیشمار اتباع بیگانه در محله وتردد شبانه روزی کامیون های سنگین حل نشه محله آباد نخواهد شد .
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic