ولدان «انتقادی محله ولدان»امروز شهردار محترم منطقه دوجناب آقای فیض  و معاونین ایشان مستقیمآ در مرکز ارتباط شهرداری اصفهان(137) جوابگوی مشکلات و سوالات ساکنین منطقه دو اصفهان بودند که بنده هم موفق شدم طی تماس طولانی  بیشتر مشکلات محله را به اطلاع ایشان برسانم که خوشبختانه شهردار محترم منطقه به طور مفصل به سوالات و درخواست های ما  که چیزی جز زدودن غبار  محرومیت از منطقه و خصوصآ  محله ولدان نبود جواب دادند .
طی این تماس به چند نکته که قبلآ هم در همین وبلاگ اشاره کردم پی بردم که خوشبختانه شهردار محترم منطقه عزم جدی برای رفع محرومیت از این منطقه دارند ولی متاسفانه بیشترین سد در راه پیشرفت محله ولدان را عدم همکاری اهالی  با شهرداری برشمردند .
بارها و بارها از طریق همین وبلاگ بیان کردیم تا وقتی که ما نخواهیم کاری برای ما صورت نخواهد گرفت .
دو سال پیش بهترین فرصت برای آبادانی محله ولدان پیش آمد ولی متاسفانه جنجال های بیهوده یک سری افراد منجر
به حذف یکی از مهمترین ادارات شهری (سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان) از محله شد .
در آن زمان ما همه جور اطلاع رسانی کردیم که با استقرار این نهاد در محله که مدتی به طور رسمی فعالیت می کرد به
طور خودکار شاهد پیشرفت محله و حتی منطقه خواهیم بودولی متاسفانه هیچ گوش شنوایی وجود نداشت .کسانی که حتی یک بار هم تا کنون از کلاسهای فرهنگسرای اسوه استفاده نکرده اند و نخواهند کرد در آن زمان بیشترین هیاهو را به پا کردند و کاری کردند که این سازمان شبانه این مکان را تخلیه کند .
در آن زمان حتی شهرداری بیان کرد که این مکان به صورت موقت خواهد بود و در همین محله  ساختمانی برای این سازمان احداث خواهد شد ولی...
بعد هم شاکی می شوند چرا بایست برای یک وقت گرفتن زمین فوتسال میثاق یا برای تعویض شناسنامه و... بایست این همه راه را طی کنیم و به خیابان 22 بهمن برویم !!!

بارها شده برای ثبت نام  کلاسهای فرهنگ سرا ثبت نام میکنیم ولی در پایان مهلت ثبت نام به علت عدم استقبال اهالی کلاس هایی از مجموع کلاس ها تشکیل نمی شود .
مردم محله ولدان همیشه بایست چوب عقب افتادگی محله را از افرادی بخورند که منافع خودشون را در خطر می بینند

بله با استقرار دائمی این مرکز در محله ،شهرداری وضع ناهنجار کارگاهای موزاییک سازی و سنگ کوبی محله و تردد کامیون هاو... را تحمل نمی کرد چون  مجبور بود که در جهت آبادانی محله تلاش کند سازمانی در محله استقرار داشت که شاهد مراجعه زیاد همه همشهریان اصفهانی بود .
انشاء الله اکنون که شهرداری عزم جدی در جهت احداث پارک محلی در ولدان را دارد بیشترین همکاری را با شهرداری داشته باشیم تا هر چه سریعتر این پروژه احداث شود .
میلیاردها تومان بودجه هم که برای این پارک در نظر گرفته شده باشد ولی همکاری مردم
نباشد خصوصآ  صاحبان زمین های در طرح ( البته هیچگونه پروانه ساخت و سازی بر روی آن صادر نمی شود و نخواهد شد  به جهت قرار گرفتن در فضای سبزو شهرداری زمین های در طرح را خریداری کرده و خواهد کرد ) این پروژه به سرانجام نخواهد رسید .

امیدواریم شهردار محترم منطقه گام های خودشون را هر چه محکم تر در جهت آبادانی منطقه و محله ولدان بردارند و شاهد رشد و پیشرفت هر چه بیشتر این منطقه باشیم .
در پایان بازهم ضمن تشکر از شهردار محترم که به همه سوالات و انتقادات ما جواب دادندو استقبالی که از طرح موارد انتقادی در وبلاگ ما کردند . انشاء الله در ملاقات نزدیکی که در شهرداری با ایشان خواهیم داشت ضمن بیان همه مشکلات و خواسته های اهالی  گامی برداریم در جهت آبادانی هر چه بهتر محله .

برچسب ها: ولدان، شهردار منطقه دو،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 توسط : ولدان

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات