ولدان «انتقادی محله ولدان»

ضمن تشکر از کلیه  خبرنگاران محترم سایت ایمنا که دغدغه های مردم
محله ولدان را پیگیری می کنند

شهردار منطقه دو اصفهان:
خیابان ملت ولدان بر اساس مصوبه کمیسیون ماده ۵ احداث شده است    


خبرگزاری ایمنا: تعداد زیادی از سكنه خیابان ملت محله ولدان از ازدحام ترافیك
 و کم عرض بودن این خیابان ناراضی اند
و از احداث این خیابان جدید پس از ۲۵ سال از مدیریت شهری گلایه دارند اما شهردار منطقه دو می گوید: این خیابان بر اساس مصوبه کمیسیون ماده ۵ و شورای عالی شهرسازی و معماری کشور احداث شده است.
کم عرض بودن خیابان ملت محله ولدان در روزهای پایانی سال به دلیل تداخل حركت خودروها و ترافیك بسیار سنگین طولانی مدت منجربه اعتراض رانندگان و حتی سكنه این خیابان شده است.
برخی از رانندگان می گویند: به دلیل كم عرض بودن این خیابان، هر روزه برای رفت و آمد دچار مشكل هستیم .
آنان می گویند: در مواقع حوادث خودروهای امدادی در هنگام تردد در این خیابان با مشکل روبه هستند و پاسخگوی نیاز حركت رانندگان نیست.
اهالی خیابان ملت می افزایند: چرا شهرداری قبل از احداث خیابان جدید به حجم تردد خودروها نمی اندیشد تا اینگونه آسایش از مردم سلب نشود این در حالی است که اهالی این خیابان ۲۵ سال انتظار احداث این معبر بودند.
شهردار منطقه دو در این باره می گوید: عرض خیابان ها بر اساس مصوبه کمیسیون ماده ۵ و شورای عالی شهرسازی و معماری کشور تایید و احداث می شود.
محمد فیض با تاکید بر این که عرض خیابان ملت در محله ولدان بر اساس نظرات کارشناسی ومشاوربر طبق سرانه تراکم جمعیتی احداث شده است می افزاید:با توجه به این که این سرانه در منطقه دو پایین تر از کل محدوده شهر می باشد لذا در روزهای عادی هیچ ترافیکی در خیابان ملت ولدان وجود ندارد اما در روزهای پایانی سال با حجم تردد خودروها روبه رو شده است.
وی تاکید می کند: شهرداری موظف اجرای طرح ها بر اساس کمیسیون ماده ۵ است و هیچ خیابانی بدون هماهنگی و تایید این کمیسیون احداث نمی شود.
منبع ایمنا
---------------------------------------------------
  نکته ای  را بایستی بیان کنم .ظاهرآ شهردار محترم منطقه هم تا کنون به این خیابان مراجعه نکردند که این همه اطلاع از ترافیک خیابان ملت دارند !
جناب شهردار وقتی دو طرف خیابان ماشین پارک می شود امکان نداره که رفت و آمدی حتی در ساعتی که محله خلوت است صورت بگیره! ما از شهردار محترم تقاضا داریم برای اینکه مطمئن شوند که این مشکل مختص ایام عید نیست دو ماه آینده که نه عیدی هست و بیشتر مدارس هم  تعطیل است سری به خیابان ملت بزنند .
واقعآ اینکه یک خیابان بر اساس تراکم جمعیتی احداث می شود انسان را کمی به تامل وا
 می داره!چون این محله دارای  وسعت خیلی زیاد و جمعیت زیاد است .حداقل جمعیت ...... نفر و تعداد بیشمار اتباع بیگانه
در ثانی این خیابان متصل کننده خیابان شهیدان غربی و خیابان کهندژ است .آیا شما می توانید کسانی که از خارج از محله  این مسیر را برای تردد بین این دو خیابان مهم منطقه انتخاب
می کنند از ترددشان جلو گیری کنید .هر چند که  خیابان صمدیه  غربی  اصلی ترین مسیر تردد بین این دو خیابان  است .
اگرخیابان را بر اساس جمعیت احداث می کنند چگونه است بهترین و عریض ترین و یکی از زیبا ترین خیابانها به نام قدس در منطقه 9 که همجوار ما می باشد وفاقد  هیچگونه تراکم جمعیتی است در حال احداث است؟
البته ما جواب این سوال را خوب می دانیم چون در هیچ کجای دنیا  هیچ خیابانی برای استفاده صرف اهالی محله ای
احداث نمی شود .
طبقه بندی:
برچسب ها: خیابان ملت ولدان، ولدان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 23 اسفند 1390 توسط : ولدان

چهارشنبه 17 دی 1393 11:56 ب.ظ
با سلام خ ملت یك خ محللی است و تردد در ان كم برای اینكه خ صمدیه خ اصلی وبه خ شهیدان وبزرگراه شهید خرازی. ادامه دارد دیگر عریض كردن خ ملت فقط هدر دادن زمین وساخت این خانه هاست وكسی با متر200 هزار تومان كه شهرداری این زمینها را با ساخت ان میخرد این مالكین فقر كجا برند خونه بخرند متری 200 تومان حالا هم كه خدا یهرحمی به مالكین كرده ?
دوست
پنجشنبه 10 فروردین 1391 06:18 ق.ظ
به نظر من این خیابان برای 20 سال پیش خوب بود.
بسیج ابوالفضل(ع)
پنجشنبه 25 اسفند 1390 08:37 ق.ظ
مطلب خوبی بود اما آمار جمعیت فکر نکنم 12000 باشد .منبع
امار شما چگونه است؟
پاسخ  ولدان: سلام .ممنون از شما متاسفانه هیچ ارگان و نهادی حاضر به دادن آمار نیست چندین بار پیگیری ما هم به جایی نرسید در هر صورت ممنون از شما و آمار ی که حدودی بیان کردم حذف شد.
هم محله
سه شنبه 23 اسفند 1390 07:33 ب.ظ
ایول داری به خدا .
پاسخ  ولدان: سلام ممنون از لطف شما امیدواریم توانسته باشیم قدمی در آبادانی هر چه بهتر شهر و محله برداشته باشیم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات