ولدان «انتقادی محله ولدان»

شهردار منطقه دو اصفهان اظهار داشت : پروژه مشارکت در تملک واحداث پارک ۱۸ هکتاری  شمس آباد از پروژه های منطقه دو در برنامه پنج ساله اصفهان ۹۵ می باشد.

مهندس فیض با اشاره به مشارکت در تملک و احداث پارک ۱۸ هکتاری شمس آباد گفت : در آینده نزدیک عملیات اجرایی این پارک بزرگ در منطقه دو اصفهان آغاز می شود.

وی با تاکید بر این که مطالعات این طرح از دو سال گذشته انجام شده است ، بیان داشت : در این بررسی ها اطلاعات املاک موجود شامل کارگاهها ، معاوضات و تاسیسات شهری همراه با میزان زمینهای آزادسازی شده و زمین های کشاورزی و بایر در یک مجموعه دفتری به صورت آلبوم گردآوری شده است .

فیض با اشاره به سایر اقدامات صورت گرفته در خصوص این پروژه افزود : برای اجرای این پروژه سه طرح پیشنهاد شده است که مراحل مصوباتی اولیه در سیستم شهرداری و سازمان نوسازی و بهسازی طی کرده و زمان اندکی تا اجرای این پروژه باقیمانده است .

شهردار منطقه دو با اشاره به این که طرح پس از مطرح شدن در شورای معاونین شهرداری برای تصویب به کمیسیون ماده ۵ ارسال می شود ، ادامه داد : بعد از تصویب طرح پارک ۱۸ هکتاری شمس آباد در کمیسیون ماده ۵ عملیات اجرایی آن شروع خواهد شد.

منبع سایت شهرداری منطقه دو

طبقه بندی:

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 21 اسفند 1390 توسط : ولدان

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic