ولدان «انتقادی محله ولدان»جناب آقای سقاییان نژاد و همه عزیزانی که برای پیشرفت شهر اصفهان تلاش می کنید
سخنی با شما عزیزان دارم که این سخن بی شک سخن همه مردم بومی محله ولدان است و اون هم چیزی نیست به جز اینکه سعی نکنید در مدفون کردن اموات این محله در گلزار زهرا خلل ایجاد کنید چون اگه این کار را بکنید تنها دل خوشی ما در این محله که راحت مردن است را خواهید گرفت !
امروز که برای دفن یکی از تازه گذشتگان به گلزار زهرا رفته بودیم ظاهرآ شهرداری خبر دار شده بود و هر چه که اتومبیل رفع تخلفات شهری در اصفهان بود و نیروی انتظامی برای جلوگیری از دفن این عزیز آمده بودند و وقتی مردم علت جلوگیری ماموران را پرسیدند با جواب اینکه به شهرداری زنگ زدند و گفته اند ما بین خانه های ما دارند اموات را دفن می کنند روبه رو شدند .البته جای تشکر بسیار بسیار زیاد از همه عزیزان در نیروهای امنیتی هست که وقتی موقعیت این قبرستان را مشاهده کردند اذعان کردند که چنین گفته ای خلاف واقع است و اجازه خاکسپاری این عزیز را دادند.

حال چند نکته بایست اینجا برای همه موافقین و مخالفینی که فکر نکنم به تعداد انگشتان دست برسند بیان کنم .
محله ولدان یکی از قدیمی ترین محلات اصفهان می باشد که از زمانهای بسیار دور دارای قبرستان بوده .محل تعاونی یا همان پاسنو ی خودمان و محل ساخت دو مدرسه مکتبی و شهید عراقی و....
چنانچه عزیز یا عزیزانی از این موضوع ناراحتی دارند خیلی راحت می توانند که از این محله بیرون رفته و در جایی دیگر زندگی کنند چون احتمالآ زمین محل زندگی فعلی ایشان هم شامل یکی از همین قبرستان ها می شود .

موقعیت این قبرستان در محله به صورتی است که حداقل تا 1 کیلومتری هیچ محل زندگی نیست و موقعیت کشاوزی دارد.

شهردار محترم اصفهان عنوان می کنند که اموات خودتون را بایست به باغ رضوان منتقل کنید .البته احتمالآ تا کنون ایشان مسافت این محله تا باغ رضوان را حساب نکرند پس زیاد به این مسئله گیر نمی دهیم !!

هر موقع که شهرداری اصفهان توانست که فکری به حال معظلات محله از جمله  عرض کم خیابان ملت و نبود یک مکانی جهت تفریح فرزندان اهالی و ... بکند اهالی محترم هم برای بردن اموات خود به خارج از محله فکری خواهند کرد .

جناب آقای شهردار حالا که امیدمان از موارد بالا قطع می باشد و هیچ امیدی به آبادانی این محله نداریم تو را خدا این راحت مردن را از ما نگیر چون اگه این کار را بکنید یه غم که همون غم بعد از مرگمان هست بر غم هایمان اضافه خواهد شد.تنها دل خوشی ما همین راحت مردن است .به شما قول می دهیم که مرده های خوبی باشیم.
برچسب ها: قبرستان ولدان، ولدان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ شنبه 20 اسفند 1390 توسط : ولدان

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات