ولدان «انتقادی محله ولدان»متاسفانه با اینکه منطقه دو اصفهان یکی از مناطق محروم اصفهان است ولی کمترین توجه در جهت محرومیت زدایی به این منطقه شده و هر طرحی را هم که قرار بوده برای این منطقه اجرا کنند با یک زمانی بین 20 الی 25 ساله روبرو بوده .سندی هم که من برای اثبات این بیانم دارم این است که در مدت 25 سالی که تا قبل از احداث خیابان ملت  می گذشت و همه ساله برای احداث این خیابان بودجه در نظر گرفته می شده است. هر سالی که برای دید و بازدید عید به خانه خویشاوندان می رفتیم مهمترین نقل مجلس صحبت از احداث این خیابان  بعد از عید نوروز بود ! البته زیاد هم بیراه نبود چون برای احداث این خیابان 25 سال بیشتر زمان نبرد! و چه خیابانی !
قدیم ها یادمون می آید که وقتی می خواستیم به مزارع پدر بزرگانمان مراجعه کنیم از جایی به نام سامون یا مرز بین دو زمین بایست می رفتیم حال وقتی داریم از این خیابان عبور می کنیم یاد همون روزها می افتیم و دوران خوش کودکی برایمان زنده میشه.
این همه فلسفه بافی را کردم تا این نکته را به هم محله ای های عزیزم و کسانی که به این مطلب انتقادی دارند عرضه کنم که زیاد از این طرح های مهم و ملی در منطقه و محله خوشحال نباشید چون خیلی از این طرح ها قرار بوده براتون اجرا بشه .

×××××××××××××××××××××××
شهردار منطقه دو اصفهان در گفتگو با روزنامه اصفهان زیبا شنبه 13 اسفند 1390 شماره 1487 مهمترین برنامه های سال 1391 این منطقه را این گونه بیان کردند :
بودجه سال 91 منطقه دو ، 12 میلیارد تومان است که اجرای طرح های فرهنگی ورزشی و ترافیکی در دستور کار قرار گرفته است.
شهردار منطقه دو طرح های شاخص منطقه دو را این گونه بیان کردند .
احداث مرحله دوم خیابان طالقانی در محله بابوکان
احداث دو پارک محلی در محله های ولدان و محله دهنو
احداث فرهنگ سرا در محله دهنو
احداث سالن فرهنگی در محله پرتو
احداث پل عابر پیاده در خیابان امام خمینی(ره)

این کل برنامه های سال آینده شهرداری منطقه دو است و البته و صد البته با این بودجه ای که شهردار محترم اصفهان برای این منطقه بزرگ در نظر گرفته اند توقعی نیست ولی ای کاش و ای کاش که حداقل همین طرح ها هم در پایان سال آینده به اتمام می رسید در پایان سالهای اینده شاهد خواهیم بود که این گفته چقدر منطبق بر حقیقت بوده .طبقه بندی:
برچسب ها: ولدان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 17 اسفند 1390 توسط : ولدان

شریفی
پنجشنبه 18 اسفند 1390 12:46 ب.ظ
چند وقت پیش پستی از شما خوندم در باره شورای محله و ...
خدا وکیلی راست گفتی من خودم با چشمام دیدم که یکی از همین آقایون که همه کاره محله است تازگی ها داره بچه خودش را میاره تو میدان تا به صورتی جانشینش باشه .روز رای گیری در مسجد تکیه خودش که بود بچه اش را هم به عنوان یکی از معتمدین محله بود وقتی این صحنه را دیدم یاد مطلب شما افتادم .هر کی هستی دمت گرم.
پاسخ  ولدان: سلام .ممنون از حضور شما دوست عزیز .خوب چی میشه کرد دیگه ؟ گفتنی ها را ما گفته ایم.
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات