ولدان «انتقادی محله ولدان»

موزاییک سازان ولدان

چند سال است که مکرر فقط از سوی مسئولان شهر در رابطه با انتقال کارخانجات موزاییک سازی فقط وعده و وعید شنیدیم . همه اهالی محترم محله حتی کسانی که صاحب این مشاغل در محله ولدان هستند بدون شک بر این باور هستند که یکی از اساسی ترین دلایل اینکه محله ولدان از رشد مناسبی  از جهت امکانات شهری برخوردار نبوده وجود متعدد همین کارخانجات می باشد . که وجود این کارخانجات پیامد های زیاد از جمله آلودگی هوا،تردد بی وقفه حتی در نیمه شب کامیون و تریلر ها در این منطقه و محله و سلب آسایش اهالی ،وجود بیشمار اتباع بیگانه و بالا رفتن اجاره بها ی منازل این منطقه حتی بیشتر از برخی از نقاط شهر اصفهان ، و.....

در همین رابطه سایت خبری ایمنا چندین مرتبه اقدام به خبر رسانی در این مورد کرد که کامنتی که من با نام عباسی
( البته این نام حقیقی نیست وفقط مستعار می باشد  ) در این سایت گذاشتم .این سایت را بر این داشت که این مشکل را پیگیری نماید و جا دارد از پیگیری های سایت خبری ایمنا در همین جا تشکر کنیم . و بار دیگر از مسئولین شهری تقاضای عاجل کنیم که فکری در جهت این مشکل شهری که فقط مختص این محله نیست بلکه همه شهر اصفهان را در بر میگیرد  بکنند .
سخن من این جا با شهردار اصفهان و منطقه دو است که اولآ خیلی متشکریم از بابت ساخت ورزشگاه میثاق در محله ولدان که سالن بسیار خوب و عالی است و همه ساله یکی از ورزشگاه های برگزار کننده جام مولی عرشیان
 می باشد ،
اما آیا تا به حال فکر کرده اید که اگر خواهر محترمی از  ورودی خیابان مطهری(اردشیر سابق) خواست جهت استفاده از  امکانات این ورزشگاه  این مسیر را پیاده طی کند چگونه بایستی با وجود همه مشکلاتی که در بالا ذکر شد کنار بیاید . یا ساکنین محترم این قسمت از محله با چه مشکلات زیادی روبرو هستند؟؟
امیدواریم که شهردار محترم حداقل5  دقیقه وقت بگذارند و سری به این خیابان  بزنند تا  به حقایق پی ببرند .


شهردار اصفهان در حاشیه دیدار با اهالی منطقه دو تاکید کرد:
انتقال کارگاه های موزاییک سازی، آرامش را به دنبال داردخبرگزاری ایمنا: شهردار اصفهان از معتمدین منطقه دو،ارگان های مربوطه به خصوص سازمان های مسکن وشهرسازی و ساماندهی مشاغل شهری خواست با همکاری یکدیگر کارگاه هایی موزاییک سازی و شارژ گاز از این منطقه به خارج از محدوده شهر انتقال یابد تا منطقه دو از آرامش نسبی برخوردار شود.


دوشنبه ۴ مهر ۱۳۹۰ - ۰۷:۰۵
به
شهرداری زمینی به وسعت ۱۲۰ هزار متر مربع در بختیار دشت جهت انتقال کارگاهها مهیا کرده اما به دلیل مشکلاتی این مهم صورت نگرفته است
گزارش ایمنا،دکترسید مرتضی سقاییان نژاد درحاشیه دیدار با اهالی منطقه دو اصفهان رفع مشکلات شهروندان را از مهمترین وظیفه شهرداری دانست و گفت:با توجه به پیگیری های شهرداری برای انتقال موزاییک سازان از محدوده مسکونی این منطقه متاسفانه هنوز این معضل پا برجا مانده است.
دکتر سقاییان نژاد با بیان این که شهرداری زمینی در بختیار دشت جهت انتقال کارگاهها مهیا کرده است افزود: شهرداری اصفهان جهت انتقال موزاییک سازان به مکان مناسبی آمادگی کامل دارد.
وی به معضلات زیست محیطی و بهداشتی موزاییک سازان
کارگاه ها ی شارژ گاز خطر آفرین می باشد و تاکنون مصوباتی در شورای معاونین استانداری جهت انتقال این کارگاه ها به تایید رسیده اما لازم است معتمدین و ارگان های مربوطه با همکاری یکدیگر این معضل را هرچه سریعتر رفع نمایند
در مناطق مسکونی اشاره و اظهار کرد: شهرداری زمینی به وسعت ۱۲۰ هزار متر مربع در بختیار دشت جهت انتقال کارگاهها مهیا کرده اما به دلیل مشکلاتی این مهم صورت نگرفته است.
وی خواستار انتقال کارگاه های موزاییک سازی از منطقه دو شد و تاکید کرد: لازم است شهردار منطقه دو در این خصوص پیگیری بیشتری انجام دهد تا کارهای نیمه تمام در این رابطه انجام شود.
شهردار اصفهان ادامه داد: مدیریت شهری به منظور فراهم کردن آسایش شهروندان از هیچ کمکی دریغ نمی کند تا این معضل زیست محیطی در این منطقه رفع نماید.
وی با اشاره به استقرار کارگاه های شارژ گاز در منطقه دو تصریح کرد: این کارگاه ها خطر آفرین می باشد و تاکنون مصوباتی در شورای معاونین استانداری جهت انتقال این کارگاه ها به تایید رسیده اما لازم است معتمدین و ارگان های مربوطه با همکاری یکدیگر این معضل را هرچه سریعتر رفع نمایند.
وی با تاکید بر این که شهرداری در حد توان و وظایف خود مشکلات و خواسته های منطقه دو را
احداث ادامه پارک قلمستان،تکمیل فاز دوم خیابان حکیم فرزانه،اتمام خیابان کیان پارس، ساخت ۶ ورزشگاه روباز در محلات مشکین، شهرک انصار المهدی بابوکان،شهرک پرتو و جاوان ،سالن سرپوشیده ورزشی میثاق و احداث پارک های محلی ولدان و دهنو ازجمله طرح هایی است که در منطقه دو در دست اجرا است
با توجه به این که اهالی این منطقه ولایتمدار و همیشه درصحنه و انقلابی ایران اسلامی می باشند، رفع می نماید اذعان داشت:منطقه دو از ساختار خاصی برخوردار است به طوری که از مناطق محروم شهر به شمار می آید لذا در این راستا هر سال جهت محرومیت زدایی این منطقه بودجه هایی به صورت متمرکز اختصاص می یابد.
دکتر سقاییان نژاد با بیان این که برنامه ریزی جهت رفاه و آسایش مردم منطقه دو انجام شده است ادامه داد:این منطقه نیازمند توسعه عمرانی و فرهنگی است و در این راستا شهرداری طرح هایی را در دستور کار خود قرارداده است.
وی از اجرای ۳۰ پروژه عمرانی ، خدماتی و فرهنگی در سطح منطقه دو خبرداد و خاطر نشان کرد:احداث ادامه پارک قلمستان،تکمیل فاز دوم خیابان حکیم فرزانه،اتمام خیابان کیان پارس، ساخت ۶ ورزشگاه روباز در محلات مشکین، شهرک انصار المهدی بابوکان،شهرک پرتو و جاوان ،سالن سرپوشیده ورزشی میثاق و احداث پارک های محلی ولدان و دهنو ازجمله طرح هایی است که در منطقه دو در دست اجرا است.
وی با اشاره به احداث پل روگذر امام خمینی (ره) در تقاطع بسیج افزود: با توجه به درخواست های متعدد شهروندان این طرح در دستور کار شهرداری قرار گرفت و امید است هرچه سریعتر این پل در اختیار مردم قرار گیرد تا از بروز تصادفات احتمالی جلوگیری شود.
نظرات
عباسی
۱۳۹۰-۰۷-۰۴ ۱۲:۴۹:۴۰
30 سال است که کارخانه های موزاییک سازی و سنگ کوبی مایه عذاب ما شده و هیچ کسی هم فکری به حال مردم محله ولدان نمی کند.
در کنار این معظل معظلی بزرگتر پدید آمده و اون هم سیل مهاجرین افغانی که در این کارگاهها مشغول کارند و تردد بی وقفه ماشین سنگین از جمله تریلر در این محله و گرد و خاک حاصل از سنگ کوبی ها .
و مهم تر از همه با اینکه این منطقه از مناطق بسیار قدیمی شهر اصفهان می باشد ولی به جهت حضور این مشاغل هیچگونه پیشرفتی نداشته ما از مسئولان خواهشمندیم که یه فکر اساسی برای این معظل بکنند .خیلی از این کارگاهها زمین از شهرداری و سایر ارگانها گرفته اند و جالبه که هم کارگاه مذکور در حال تولید است و هم کارگاه موجود در محله ولدان ،به قول معروف که میگه هم خرما را می خواهند هم خدارا!!!
ای کاش خبرگزاری شما چند تا تصویر از این کارگاه ها میگذاشت و نظر خوانندگان را می پرسید.


×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××


سایه‌ی سیاه كارگاه های موزاییك سازی بر سر شهروندان منطقه‌ی دو؛
فریادهای ۳۰ ساله در غبار خفه شده است
امكانات بدهند؛ می رویم!


خبرگزاری ایمنا: بیش از ۳۰ سال است که کارگاه های موزاییک سازی و سنگ کوبی مایه‌ی عذاب ما شده، فریادمان به جایی نمی رسد و هیچ کسی هم فکری به حال مردم محله ولدان نمی کند.


چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۰ - ۰۹:۳۰
به گزارش ایمنا: عباسی یكی از شهروندان منطقه دو كه سال هاست در كنار كارگاه های موزاییك سازی زندگی كرده با ابراز نارضایتی از حضور این كارگاه ها در محل زندگی اش می گوید مشكل فقط تردد بی وقفه ماشین های سنگین از جمله تریلر در این محله و گرد و خاک حاصل از سنگ کوبی ها نیست، در کنار این مشكل معضلی بزرگتر پدید آمده و آن هم سیل مهاجرین افغانی در این محله است که در این کارگاهها مشغول به کارند.
وی ادامه می دهد: مهم تر از همه با اینکه این منطقه از مناطق بسیار قدیمی شهر اصفهان می باشد ولی به جهت حضور این مشاغل هیچگونه پیشرفتی نداشته؛ ما از مسئولان خواهشمندیم که فکری اساسی برای این معظل بکنند.
به گفته‌ی یكی
مشكل فقط تردد بی وقفه ماشین های سنگین از جمله تریلر در این محله و گرد و خاک حاصل از سنگ کوبی ها نیست، در کنار این مشكل معظلی بزرگتر پدید آمده و آن هم سیل مهاجرین افغانی در این محله است که در این کارگاهها مشغول به کارند
دیگر از شهروندان این محله، بسیاری از این کارگاهها زمین از شهرداری و سایر ارگانها گرفته اند و جالبه که هم کارگاه مذکور در حال تولید است و هم کارگاه موجود در محله ولدان، به قول معروف که میگه هم خرما را می خواهند هم خدا را !!

اگر جای مناسب بدهند؛ از خدایمان است كه برویم
رییس شركت کویر موزاییک كه در محله‌ی ولدان خیابان شهیدان غربی كارگاه دارد در این خصوص از نامهربانی های ارگان های مختلف سخن به میان می آورد و می گوید: اگر جای مناسبی به ما بدهند از خدایمان است كه برویم.
او كه در همین محله نیز ساكن است و خود نیز از آلودگی های به وجود آمده از فعالیت این كارگاه ها در عذاب است، اضافه می كند: محله‌ی ما هنوز از محرومیت خارج نشده، ترقی نمی كند ما هم دیگر خسته شده ایم اما چاره ای نداریم.
وی در پاسخ به این كه مگر تاكنون محل های مختلفی برای انتقال كارگاه ها به شما معرفی نشده است، اظهار می دارد: تا كنون چندین مكان به ما پیشنهاد شده اما بیشتر آنها از امكانات اولیه نیز بی بهره بوده است مثلا در بختیار دشت ما آب نداریم كه بریم در جاهای دیگر هم یا برق نیست یا آب و یا كاربری ها به جای صنعتی بودن كشاورزی است.

انتقال کارگاه های موزاییک سازی، آرامش را به دنبال دارد
سید مرتضی سقاییان نژاد درحاشیه دیدار با اهالی منطقه دو اصفهان رفع مشکلات شهروندان را از مهمترین وظیفه شهرداری دانست و گفت: با توجه به پیگیری های شهرداری برای انتقال موزاییک سازان از محدوده مسکونی این منطقه متاسفانه هنوز این معضل پا برجا مانده است. 
وی با بیان این که شهرداری زمینی در بختیار دشت جهت انتقال کارگاهها مهیا کرده است افزود: شهرداری اصفهان جهت انتقال موزاییک سازان به
محله‌ی ما هنوز از محرومیت خارج نشده، ترقی نمی كند ما هم دیگر خسته شده ایم اما چاره ای نداریم
مکان مناسبی آمادگی کامل دارد.
شهردار اصفهان از معتمدین منطقه دو، ارگان های مربوطه به خصوص سازمان های مسکن و شهرسازی و ساماندهی مشاغل شهری خواست با همکاری یکدیگر کارگاه هایی موزاییک سازی و شارژ گاز از این منطقه به خارج از محدوده شهر انتقال دهند تا منطقه دو از آرامش نسبی برخوردار شود.
وی به معضلات زیست محیطی و بهداشتی موزاییک سازان در مناطق مسکونی اشاره و اظهار کرد: شهرداری زمینی به وسعت ۱۲۰ هزار متر مربع در بختیار دشت جهت انتقال کارگاهها مهیا کرده اما به دلیل مشکلاتی این مهم صورت نگرفته است. 
سقاییان نژاد خواستار انتقال کارگاه های موزاییک سازی از منطقه دو شد و تاکید کرد: لازم است شهردار منطقه دو در این خصوص پیگیری بیشتری انجام دهد تا کارهای نیمه تمام در این رابطه انجام شود.
شهردار اصفهان ادامه داد: مدیریت شهری به منظور فراهم کردن آسایش شهروندان از هیچ کمکی دریغ نمی کند تا این معضل زیست محیطی در این منطقه رفع نماید.
وی با تاکید بر این که شهرداری در حد توان و وظایف خود مشکلات و خواسته های منطقه دو را با توجه به این که اهالی این
تا كنون چندیدن مكان به ما پیشنهاد شده اما بیشتر آنها از امكانات اولیه نیز بی بهره بوده است مثلا در بختیار دشت ما آب نداریم كه بریم در جاهای دیگر هم یا برق نیست یا آب و یا كاربری ها به جای صنعتی بودن كشاورزی است
منطقه ولایتمدار و همیشه درصحنه و انقلابی ایران اسلامی می باشند، رفع می نماید اذعان داشت: منطقه دو از ساختار خاصی برخوردار است به طوری که از مناطق محروم شهر به شمار می آید لذا در این راستا هر سال جهت محرومیت زدایی این منطقه بودجه هایی به صورت متمرکز اختصاص می یابد. 
سقاییان نژاد با بیان این که برنامه ریزی جهت رفاه و آسایش مردم منطقه دو انجام شده است ادامه داد: این منطقه نیازمند توسعه عمرانی و فرهنگی است و در این راستا شهرداری طرح هایی را در دستور کار خود قرارداده است. 

شهرداری اختیاری برای انتقال موزاییک سازان به خارج از شهر ندارد

در حالی که ۱۹۰ کارگاه موزاییک سازی در منطقه دو اصفهان ۴۰ سال است همچنان سلامت شهروندان را تهدید می کند شهردار منطقه دو اصفهان می گوید: انتقال این مشاغل به خارج از شهر از حیطه اختیارات مدیریت شهری خارج است و تازمانی که ارگان های مربوطه آمادگی لازم را برای انتقال آنها به خارج از شهر نداشته باشند این معضل پابرجا خواهد ماند.
محمد فیض به معضلات زیست محیطی و بهداشتی که كارگاههای موازییک سازی برای ساكنان ایجاد نموده است اشاره کرد و افزود: بیش از ۱۹۰ واحد از این كارگاهها با سابقه ۴۰ ساله در این منطقه وجود دارد كه با تغییر كاربری اراضی كشاورزی و بدون مجوز اقدام به تاسیس این كارگاهها نموده اند این در حالی است كه موازئیك سازان در این منطقه از لحاظ زیست محیطی سلامت اهالی را تهدید می كنند.
وی با بیان این که یكی از معضلات این منطقه وجود كارگاه‌های موزاییك سازی و سنگ‌كوبی، است كه مشكلات زیست‌محیطی زیادی را برای ساكنان ایجاد نموده است خاطرنشان کرد: شهرداری هیچ گونه
شهرداری زمینی به وسعت ۱۲۰ هزار متر مربع در بختیار دشت جهت انتقال کارگاهها مهیا کرده اما به دلیل مشکلاتی این مهم صورت نگرفته است
امکانات و اختیارات جهت انتقال کارگاه های موزاییک سازی به خارج از شهر و درشعاع ۵۰ کیلومتری ندارد اما با پلیس راهور هماهنگی های انجام شده که از ورود خودروهای سنگین به برای حمل ونقل موزاییک ها جلوگیری شود . 
شهردار منطقه دو تاکید کرد: لازم است، به صورت زیربنایی و با همكاری سازمان‌های مرتبط از جمله محیط زیست استانداری، اداره کشاورزی، پلیس راهور، شهرداری و مسکن و شهرسازی هر چه سریعتر محل این كارگاه‌ها به مکان دیگری انتقال یابند.
وی آمادگی کامل شهرداری جهت انتقال موزاییک سازان به مکان مناسبی در قالب همکاری و دادن امتیازات در این زمینه اعلام و تصریح کرد: شهرداری به منظور فراهم کردن آسایش شهروندان از هیچ کمکی دریغ نمی کند لذا لازم است تمام ارگان ها همکاری در این رابطه داشته باشند تا این معضل زیست محیطی در این منطقه رفع شود.
این كه مشكل شهروندان منطقه دو اصفهان با تردد خودرو های سنگین و گرد و خاكی كه هر روز آذین خانه ها و ریه هایشان است، تعداد زیاد مهاجرین افغانی كه منازل محدوده را اشغال كرده اند و كمبود امكانات و محرومیت كه هنوز از این منطقه رخت نبسته است كی رفع می شود؛ خدا می داند، اما امید است با همكاری همه‌ی ارگان های مربوطه این معضل نیز به زودی مرتفع شود تا این منطقه كه یكی از مناطق قدیمی شهر اصفهان است دوباره رونق روزگار كهن خود را بازیابد./

نظرات

عباسی
۱۳۹۰-۰۷-۲۶ ۱۳:۰۲:۵۴
سلام
ممنون از پیگیری های شما .خواستم که به این دوست عزیز عرض کنم که بهتره که سری به تاریخ گذشته اصفهان و منطقه ماربین بزنید تا تاریخچه محله ولدان برای شما روشن بشه .درضمن ما از زمانی که یاد داریم این محله جزء منطقه دو اصفهان بوده و هست و کاری هم به رهنان و منطقه 11 نداره .
در ضمن رهنان روستا !!

۱۳۹۰-۰۷-۲۰ ۱۰:۲۶:۵۴
محلی که آقای عباسی به آن اشاره می کنند جزء محلات قدیم اصفهان نیست و جزء محلات روستای رهنان قبلی و شهر رهنان جدید و منطقه ی یازده نه چندان قدیمی شهر اصفهان است . امیدواریم مشکلات این محل که به جا از آن یاد کرده اند رفع گردد .
البته این قسمت را من در اینجا در جواب این عزیز گذاشتم.

خیلی جالبه این دوست عزیز ی که نظر در سایت ایمنا گذاشته اند معلوم میشه که اصلآ با تاریخچه محله ولدان آشنایی ندارند .چون اول از اون رهنان روستا نیست و برای خودش از شهر هم شهر تر است .
دومآ محله ولدان با قدمت بسیار که در منطقه ماربین واقع شده قرار گرفته که وجود امام زاده بی بی فاطمه (س) بنت موسی ابن جعفر (ع) با داشتن سند تاریخی و مستند دلیلی بر قدمت کهن این محله است .
و لازم است به این دوست عزیز یاد آوری کنم که حمام قدیم این محله مربوط به دوران صفوی میشه .
و جا دارد که سری هم به فرهنگ لغت دهخدا بزنید تا بیشتر با تاریخ محله ولدان آشنایی پیدا کنید.
لینک این خبر اینجا

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
استقرار ۱۹۰ کارگاه موزاییک سازی در منطقه دو اصفهان ؛
شهرداری اختیاری برای انتقال موزاییک سازان به خارج از شهر ندارد

خبرگزاری ایمنا: در حالی که ۱۹۰ کارگاه موزاییک سازی در منطقه دو اصفهان ۴۰ سال است همچنان سلامت شهروندان را تهدید می کند شهردار منطقه دو اصفهان می گوید: انتقال این مشاغل به خارج از شهر از حیطه اختیارات مدیریت شهری خارج است و تازمانی که ارگان های مربوطه آمادگی کامل برای انتقال آنها به خارج از شهرباشند این معضل پابرجا خواهد ماند.


دوشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۲
به گزارش ایمنا ، شهردار منطقه دو اصفهان به معضلات زیست محیطی و بهداشتی که كارگاههای موازییک سازی برای ساكنان ایجاد نموده است اشاره کرد وافزود: بیش از ۱۹۰ واحد از این كارگاهها با سابقه ۴۰ ساله در این منطقه وجود دارد كه با تغییر كاربری اراضی كشاورزی و بدون مجوز اقدام به تاسیس این كارگاهها نموده اند این در حالی است كه موازئیك سازان در این منطقه از لحاظ زیست محیطی سلامت اهالی را تهدید
لازم است، به صورت زیربنایی و با همكاری سازمان‌های مرتبط از جمله محیط زیست استانداری ،اداره کشاورزی ،پلیس راهور ،شهرداری و مسکن و شهرسازی هر چه سریعتر محل این كارگاه‌ها به مکان دیگری انتقال یابند
می كنند.
محمد فیض با بیان این که یكی از معضلات این منطقه وجود كارگاه‌های موزاییك سازی و سنگ‌كوبی، است كه مشكلات زیست‌محیطی زیادی را برای ساكنان ایجاد نموده است خاطرنشان کرد: شهرداری هیچ گونه امکانات و اختیارات جهت انتقال کارگاه های موزاییک سازی به خارج از شهر و درشعاع ۵۰ کیلومتری ندارد اما با پلیس راهور هماهنگی های انجام شده که از ورود خودروهای سنگین به برای حمل ونقل موزاییک ها جلوگیری شود .
وی تاکید کرد:لازم است، به صورت زیربنایی و با همكاری سازمان‌های مرتبط از جمله محیط زیست استانداری ،اداره کشاورزی ،پلیس راهور ،شهرداری و مسکن و شهرسازی هر چه سریعتر محل این كارگاه‌ها به مکان دیگری انتقال یابند.
وی به مذاكرات و مكاتبات متعدد جهت انتقال كارگاه‌های موزاییك‌سازی به بختیار دشت از سوی این شهرداری با كمیسیون تبصره یك ماده یك، افزود: با توجه به جلسات متعدد متاسفانه با اجرای این طرح موافقت نشد و رفع این معضل همچنان لاینحل باقی ماند.
شهردار منطقه دو اصفهان آمادگی کامل شهرداری جهت انتقال موزاییک سازان به مکان مناسبی در قالب همکاری ودادن امتیازات در این زمینه اعلام وتصریح کرد: شهرداری به منظور فراهم کردن آسایش شهروندان از هیچ کمکی دریغ نمی کند لذا لازم است تمام ارگان ها همکاری در این رابطه داشته باشند تا این معضل زیست محیطی در این منطقه رفع شود.


طبقه بندی:
برچسب ها: موزاییک سازان ولدان، محله ولدان، ولدان،

اشتراک و ارسال مطلب به:

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 مهر 1390 توسط : ولدان

خبرنگار ایمنا
دوشنبه 9 آبان 1390 11:45 ق.ظ
سلام
وقت بخیر
من دارم یه گزارش از مشکلات شرکت های گاز در منطقه دو می نویسم
می خواستم خواهش کنم در رابطه با خطر آفرین بودن یا معضلات دیگر این شرکت ها اگر نقطه نظزی دارید لطفا تا امشب برای من ایمیل کنید
ممنون
پاسخ  ولدان: سلام
ممنون از شما و به روی چشم.
خبرنگار ایمنا
پنجشنبه 28 مهر 1390 04:24 ب.ظ
سلام آقای عباسی
وب جالبی دارید،امیدوارم در رفع مشکلات منطقه تون هر روز موفق تر باشید
من هم به عنوان خبرنگار خوشحال می شم اگه بتوانم باری هر چند کوچک رو از روی دوش شهروندان منطقه دو بردارم
مشکلات منطقه تون رو مطرح کنید تا پی گیری بشه، یا از طریق نظرات سایت و یا از طریق ایمیل
موفق باشید
پاسخ  ولدان: ممنون از شما و سایت وزین ایمنا .
خوشحالم از اینکه شهر ما دارای سایت وزینی همچون ایمنا است .چون با اینکه حود زیر مجموعه ای از مدیریت شهری است ولی صدای مردم و انتقادات اونها را به گوش مسئولین می رساند .
من حداقل روزی 5 بار برای دریافت آخرین مطالب شهری به این سایت مراجعه میکنم .واقعآ خسته نباشید.
ولدانی
چهارشنبه 27 مهر 1390 07:18 ب.ظ
واقعآ مطلب به جا و کاملی بود .خیلی خوشم اومد از مطالب وبلاگت .همین جوری داشتم تو نت جستجو میکردم که با وبلاگ شما آشنا شدم تا حالا خبر نداشتم که محله ما هم وبلاگ داره اون هم نه یکی بلکه چندین وبلاگ!!!
پاسخ  ولدان: سلام ممنون از شما .امیدوارم که بازهم به ما سر بزنید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
/* با توجه به ادامه فعالیت در سایت ولدان(www.veldani.ir)لطفآ برای درج نظرات به سایت ولدان مراجعه کنید /نظرات این وبلاگ منتشر نخواهد شد */

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات